Vevői Kapcsolattartó

Description

Munkalehetőség hosszútávra azonnali kezdéssel Adán!

Az adai Belmil Team iskolatáska gyártó vállalat Vevői Kapcsolattartó munkakörbe keres jelentkezőket!

Feladatok:

  • OEM vevőktől kapott megrendelések ügyintézése, lekövetése a termelésben, és kapcsolattartás ezen ügyfelekkel
  • Gyártás nyomonkövetése és menedzselése a megfelelő gyártói részlegekkel a vevői követelmények figyelembevételével, szállítási határidők betartásával
  • Napi egyeztetés a gyártástervezéssel a vevői igények kielégítése érdekében
  • Kiszállítási ütemtervek megadása a kiszállítást végző raktár részére
  • Projektmunka új termékek bevezetésekor, felfuttatásakor
  • A gyártáshoz szükséges nyersanyagok lekövetése, és a beszerzők időbeni értesítése a hiányokról, egyes komponensek lerendelése és azok lekövetése
  • Igényfelmérés a termelés és a kapacitás tervezésére

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, biztos munkahelyet
  • Pontos kifizetéseket
  • Fejlődési lehetőséget egy folyamatosan növekvő, 30 országban jelenlevő cégnél
  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel
  • Segítőkész hozáállás
  • Családias légkört

Cégünket bemutató videó:

Requirements

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Jó kommunikatív kézség
  • Problémamegoldó gondolkodás

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Német nyelvtudás

Place of work

Ada

Jelentkezés az űrlap kitöltésével valósul meg.

Bővebb információkért a 024/851-109 -es telefonszámon érdeklődhet.